ALİ’S FARM BOUTIQUE & SPA HOTEL’DE

SİGARAYI BIRAKMAK HİÇ BU KADAR EĞLENCELİ OLMAMIŞTI

 

Assos Ali’s Farm Boutique & Spa Hotel bünyesinde düzenlenen Sigara Bırakma Kampı, hayatında yeni bir sayfa açmak isteyen herkesin ihtiyacı olan destek ve motivasyonu sağlıyor.

Sigara Bırakma Kampı, Türkiye’de ilk kez denenen ve %70’in üstünde gerçek başarı oranına sahip tek program. Doğanın içinde, muhteşem bir tesiste, 6 gün süren bu program ile ruhen ve bedenen yenileniyor, alışkanlıklarınızdan kurtulurken doğayla iç içe, huzur dolu bir tatil yapma fırsatı buluyorsunuz.

DOLU DOLU BİR PROGRAM!

Sigarayı bırakmak isteyen katılımcıların, Sigara Bırakma Kampı’nın uzman kadrosu tarafından en ince detayına kadar düşünülerek hazırlanmış etkinlik programı ile 6 günde alışkanlıklarından kurtulmaları hedefleniyor. Kamp programında, alanında uzman eğitmenler tarafından düzenlenen pek çok etkinlik yer alıyor. Grup terapileri, Quantum terapisi, yoga atölyeleri, nefes teknikleri egzersizleri, doğa yürüyüşleri, sanat atölyeleri, dans atölyeleri ve daha pek çok etkinlik ile katılımcılar sadece sigarayı bırakmakla kalmıyor, aynı zamanda kişisel becerilerini geliştirme fırsatı da buluyor ve yeni hobiler ediniyorlar. Üstelik hazırlanan detoksla güçlendirilmiş sağlıklı beslenme programıyla, yapılan egzersizler destekleniyor. Böylece katılımcıların kamptan ayrılırken hem bedenen, hem de ruhen yenilenmiş olmaları hedefleniyor.

RÜYA GİBİ BİR ÇİFTLİK

Sivrice Koyu’na hakim bir noktada bulunan otelin huzur veren atmosferi, Assos’un insanı yenileyen havası ve otel bünyesinde bulunan hayvan çiftliği, tüm katılımcılar için çok özel bir tecrübeye ev sahipliği yapıyor. Üstelik kamp bitiminde profesyonel turist rehberi eşliğinde harika bir bölge gezisi de katılımcıları bekliyor.